měna: czk
Kategorie
http://www.homecredit.cz/file/cms/cs/pro_partnery/013728_banner-120x600.gif

DOPRAVA

DOPRAVA
 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ ZBOŽÍ JE MOŽNÉ PO DOHODĚ V PRAZE

Dopravu zajišťujeme po celém území ČR přepravní službou TOPTRANS  nebo  IN-TIME, případně vlastním autem a to dle charakteru a množství objednaného zboží.

V základní ceně dopravy není zajištěno stěhování zboží nebo vynášení do pater.  
Řidič přepravní služby pomáhá se složením za první uzamykatelné dveře. K dopravě In-Time lze objednat službu donos zboží./viz ceník/

Před vlastním odesláním zboží přepravní službou Vám bude zaslán e-mail s informací, že objednané zboží  bude následující pracovní den doručeno na Vámi zadanou doručovací adresu. Pokud  zákazník zboží nepřevezme ani při opakovaných pokusech, může mu být účtováno dopravné za  zpáteční dopravu zásilky.

 

CENY DOPRAVY


Doprava sprchových koutů, hydromasážních boxů a van a taktéž některého objemného nábytku:  Pokud není u zboží uvedena doprava zdarma, je účtováno paušálně po celé ČR  690,- Kč. - pro dopravu společností Toptrans. 

Pokud je u zboží uvedena doprava zdarma, dopravu hradí obchod Trend-x.


 

Ceník dopravného službou IN-TIME 

Cena dopravného se řídí dle váhy a dalších specifik zásilky.
Pokud se bude lišit od níže uvedeného ceníku, bude Vám vždy upřesněna v potvrzení objednávky. (ne automatickém)

  Do:  
        0 - 30 Kg   -  169 Kč
      30 - 50 Kg   -  269 Kč
       
Poplatek za dobírku IN-TIME  49 ,- Kč


Při zaslání službou IN-TIME lze objednat následující doplńkové služby:

Telefonické avízo:  15,- Kč   / řidič Vás bude kontaktovat v ranních hodinách v den dovozu zboží, s oznámením přibližné hodiny příjezdu na Vaší adresu /
Donos zboží:  30,- Kč  / touto službou lze objednat roznos zboží po budově, nebo donos zboží dále než za první dveře budovy /

Objednání  doplńkových služeb dopravy zapište v objednávce do poznámky, nebo zašlete následně požadavek emailem s vyznačením čísla objednávky ke kterému se požadovaná služba vztahuje.Ceník dopravy TOPTRANS


V případě objednání více položek s dopravným TOPTRANS  je po odeslání Vaší objednávky cena přepočítána dle váhy, dle rozměrů zásilky a vzdálenosti. Výchozí místo zásilky počítejte vždy z Prahy.
V případě že se konečná cena za dopravu odlišuje od částky která se automaticky zadala v objednávce, bude Vám emailem zaslána informace o změně částky za dopravu s vyčkáním na Vaše odsouhlasení . 


Orientační dopravné Toptrans do 100 km /Přesnější info o cenách dopravy Toptrans pro větší vzdálenost naleznete v sekci Ceník Toptrans / Výchozí místo odeslání zásilky je vždy z Prahy.

Do    29 Kg   370 Kč

        
        49 Kg   495 Kč
        75 Kg   629 Kč
       100 Kg   745 Kč

Poplatek za dobírku Toptrans :  120 ,- Kč